Wakacje...

July 03, 2018

Jak pewnie zauważyliście, właśnie zaczęły się wakacje, po udanym wyjeździe pora wrócić do służby, tak więc zamieszczam plan służby wakacyjnej (dostępny pod przyciskiem).

Jazon

Turniej

November 18, 2017

Jak co roku, przyszedł czas sprawdzenia naszej kadry piłkarsko-ministranckiej w turnieju piłki nożnej halowej. Wczoraj tj. 18.11 nasze drużyny w kategoriach: podstawówka, gimnazjum, open; wygrali turnieje i zakwalifikowali się do kolejnej rundy rozgrywek, z relacji kibiców będących na turnieju można było się dowiedzieć, że jakbyśmy wystawili drużynę również w kategorii liceum to również byśmy wygrali. Wobec tego, czekamy na kolejny turniej i może tym razem uda nam się pojechać na mistrzostwa Polski LSO.

Jazon

Reaktywujmy stronę będzie fajnie...

November 18, 2017

Wakacje się skończyły minął październik - różańce,  już listopad, za niedługo adwent, roraty i święta, pora umieścić coś na stronie, warto poinformować tych którzy nie wiedzą, iż naszym opiekunem został Ksiądz Proboszcz który to obchodził urodziny w piątek tj.17.11. Wszyscy życzymy wielu łask Bożych. Pragnę przypomnieć wszystkim o służbie w tygodniu, jak i niedzielnej. Zbiórka w sobotę (25.11) tylko dla kandydatów o 9.30 później zbiórki nie ma z powodu wyjazdu do Wrocławia zbiórka przed wyjazdem o 8.45.

Jazon

Wakacyjne informacje

June 23, 2017

No tak, już wakacje... Czas wypoczynku, zabaw na świeżym powietrzu, kajaków ;) itp. Jednak wakacje są przerwą od Szkoły, a nie od Pana Boga, tak więc, zamieszczam tuż pod tym ogłoszeniem, rozpiskę służby wakacyjnej, proszę pamiętać, że do obstawienia są dwie msze, ranna i wieczorna, oprócz tego dodana została punktacja, więc warto zobaczyć kto ile miał punktów, zwycięzcą roku oczywiście gratulujemy. Udanych wakacji, w razie potrzeby, znajdziecie mnie pod zakładką kontakt ;)

Jazon

Transfery

June 23, 2017

Większość z nas śledzi poczynania na rynku transferowym czy to w piłce nożnej,czy curlingu czy jeszcze innych sportach. Jednak nie wszyscy wiedzą lub sprawdzają stronę Diecezji Opolskiej, gdzie znajdują się dekrety (Link pod postem). Można tam zobaczyć, że i nas nie oszczędził biskup. Żegnają się z naszą parafią, Ks. Andrzej Glinka (nasz opiekun, jakby ktoś nie wiedział), oraz rezydent, który był u nas od świąt Wielkanocnych Ks. Ryszard Hanaczewski. Obu księżą, życzymy wielu łask bożych i dziękujemy za czas który razem spędziliśmy. Do naszej parafii przychodzi Ks. Krzysztof Kozimor już w tym miejscu pragniemy Księdza serdecznie powitać.

Jazon

"To juz jest koniec..."

June 04, 2017

           Kolejny rok ministrancki za nami (w zasadzie nieubłaganie zmierza ku końcowi), wobec tego kilka ogłoszeń:

           - Jak co roku w parafii przed Bożym Ciałem zaczynają się rekolekcje, na które księża serdecznie zapraszają i liczą na naszą liczną służbę;

           - Jak wspomniałem zbliża się Boże Ciało prosimy o zadbanie o swoją służbę, wszyscy proszeni są o pojawienie się na procesji po mszy o 8.30;

           - Zakończeniowe ognisko odbędzie się 23 czerwca (w piątek) – można tego dnia jeść mięso ponieważ jest to Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – warto więc się spiąć i zdobyć trochę punktów przed rozliczeniem;

           - Za niedługo rozpoczną się zapisy na służbę wakacyjną warto przemyśleć kiedy będziecie mieć czas.

 

Jazon

Juz się zbliza miesiąc maj

April 22, 2017

Maj już blisko dlatego na naszej tablicy pojawiło się ogłoszenie od naszego opiekuna, oto treść owego ogłoszenia:

"Dziękuję za służbę i zaangażowanie.

 

Przypominam, że sobotnie zbiórki są obowiązkowe

– zgłaszajmy swoją nieobecność sms 
– sytuacja będzie wtedy jasna…

 

Zbiórka w sobotę, 30 kwietnia o 10:00, 6 maja zbiórki 
nie będzie (ze względu na święcenia diakonatu kl. Pawła – może warto się wybrać do kościoła seminaryjnego???)

 

Serdecznie zapraszam na nabożeństwa majowe.
3 maja idziemy do Lędzin na ślubowaną pielgrzymkę – liczę na Waszą obecność. Ruszamy o 9:00!

 

Pomyślcie o ważnych wydarzeniach w najbliższym czasie: Bierzmowanie w niedzielę, 7 maja o godz. 18:00; rozpoczęcie peregrynacji obrazu Matki Boskiej Opolskiej w sobotę, 13 maja o godz. 18:00 i pobyt obrazu do soboty 20 maja; ślub Pawła w sobotę, 20 maja o 13:00.

 

Na wycieczkę do energylandii wyjeżdżamy 27 maja. Deklaracje udziału składamy najlepiej u p. Leszka lub ostatecznie u mnie. Czekamy na deklaracje dot. wyjazdu wakacyjnego.

Proszę o pilnowanie służby w tygodniu i niedzielnej – w razie konieczności zamieniajcie się. 

 

Proszę pamiętać o nabożeństwie w niedzielę o 17:15.
Nie zapominajcie wpisywać się do zeszytu obecności.

 

Pozdrawiam serdecznie, 
życząc gorliwości w służbie."

Jazon

Posypmy głowy...

March 03, 2017

        Trochę już po czasie (po środzie popielcowej), ale pragnę przypomnieć o Wielkim Poście czyli o nabożeństwach które są z nim związane w piątki jest to Droga Krzyżowa o 17.45 w niedzielę natomiast są to Gorzkie Żale o godzinie 17.15 - warto wziąć Drogi do nieba, aby uświetnić nabożeństwo śpiewem.

        Pragnę przypomnieć również o co rocznej Mszy Świętej z rodzicami ministrantów, która odbędzie się 25 marca o godzinie 10.00, po Mszy mały poczęstunek, serdecznie zapraszamy.

Jazon

Na tym świecie pewne są tylko...:

March 03, 2017

        Turniej ministrancki, a w zasadzie jego kolejny etap, do którego zakwalifikowała się nasza drużyna z "podstawówki", następne rozgrywki odbędą się w Komprachcicach (18 marca), co do wyjazdu na turniej, wszystkiego dowiemy się podczas zbiórki 11 marca.

        Kolejną pewną rzeczą są podatki, w związku z kolejnym okresem rozliczeniowym, chcielibyśmy serdecznie poprosić o przekazanie 1% podatku dochodowego na ministrantów, szczegóły na miniaturze ulotki obok tego ogłoszenia.

Jazon

Reaktywacja strony

January 13, 2017

To żyje! Jak co niektórzy zauważyli nasza strona zniknęła, na pewien czas. Ale teraz powraca, pod nową domeną, newsy powinny pojawiać się regularnie, a może nawet galeria powróci, póki co trwa tworzenie, więc wielu rzeczy może nie być na podstronach, doradzam uzbroić się w cierpliwość.


 
Jazon

Please reload

2017 by Jazon. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now